Kuaförde Çalışırken Kendini Bir Anda Jigolo Olarak Bulan Adamın Taksiciye Yaptığı İlginç İtiraflar

Taksiciler çoğu zaman ilginç sohbetlere tanık olabiliyor. Bunlardan bir tanesi de, arabasına binen kuaför adamın aslında jigolo olduğunu anlatmasıyla şaşıran bir taksi şoförü. Bakalım siz ne düşüneceksiniz?

Taksiye binen genç adam şoförün “ne iş yapıyorsunuz?” sorusuna kuaförüm ve kemer tokası imalatında çalışıyorum diye cevap veriyor. Sohbet ilerleyince de işin asıl rengi ortaya çıkıyor.

Kuaförde çalışırken 35-45 yaşlarında bir kadının içeri girdiğini ve ağda yaptırmak istediğini anlatıyor. Genç adam, kendisini ağda bölümüne yönlendirse de kadın müşteri kendisine “hayır sen yapacaksın” demiş.

Kadının ısrarına devam etmiş ama genç adam müşteriyi kadın ağda bölümüne yönlendirmiş. Ancak kadın müşteri çıktıktan sonra üstünde telefon numarası yazan bir parayı genç adama vermiş.

Tabii adam da hemen aramış kadın müşteriyi. Kadın adama para karşılığı eve gelmesini ve cinsel hizmet vermesini söyleyince kuaförde çalışan adam bu teklife kayıtsız kalmamış.

Kadının her istediğini yapmadığını ama geciktirici kullandığını da anlatan adam, müşterisinden yüklü bir ücret aldığını da ekliyor.

Fakat o günden sonra bu işi bir daha yapmamış, kuaförlüğe de devam etmiş. Ne kadarı doğru, ne kadarı yalan onu da siz videoyu izleyince karar verin.

Videonun tamamı burada ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir