Milka Karaağaçlı, Kısmet By Milka, Türkiye’de çok beğenilen yeni koleksiyonu ‘’Passenger’’ı Dubai’de tanıttı

Gülcan Arslan ile Atatürk Havalimanında gerçekleştirdiği kampanya çekimi ilgi gören ‘’Passenger’’ Koleksiyonu, markanın Dubai’de yer alan iki mağazasından biri olan Dubai Mall mağazasında gerçekleşti.

Üç gün süren lansman daveti Dubai’liler tarafından ilgiyle karşılandı. Davetin ilk gününde yerel basına sunulan koleksiyon, 2. günde Arap Dünyası’ndan ünlü isimlere ve markanın VIP müşterilerine tanıtıldı.

İlgi çeken davete Farhana Bodi, Logina Salah, Reem Al Swaidi, Ola Farahat, Deema Al Asadi, Rania Fawaz, Mariam Al Yassi, Danya Al Mulla, Dima El Sheikhly gibi ünlü isimler katıldı.

Dubai Mall mağazasında gerçekleşen davetin ilk gününde Dubai basını konuk edildi. 2. gün Dubai’nin sanat, cemiyet ve iş dünyasından önde gelen isimler için davet verildi. Üçüncü günde ise müşteriler ağırlandı.

Alanında dünyanın sayılı isimleri arasında gösterilen ünlü profesyonel ‘’Body Piercer’’ Danielle Robinson, davete katılan misafirlere piercing bakım ipuçları ve ear styling ile ilgili bilgiler verirken isteyen misafirlere de piercing işlemi yaptı. Dünyaca ünlü yıldızların mücevherlerini kombinleyen, ünlü stilist ve mücevher uzmanı Vasil Bozhilov ise mücevher kombinleme hakkında bilgiler verdi.

Davete Farhana Bodi, Logina Salah, Reem Al Swaidi, Ola Farahat, Deema Al Asadi, Rania Fawaz, Mariam Al Yassi, Danya Al Mulla, Dima El Sheikhly gibi ünlü gibi isimler katıldı. Kısmet By Milka’nın kurucusu ve baş tasarımcısı Milka Karaağaçlı İnce ise yeni koleksiyonuyla ilgili şunları söyledi: ‘’Yarının ne getireceğini bilemeyiz ama kemerlerimiz bağladık hazırız. Çünkü hepimiz birer yolcuyuz. Ne olursa olsun yolun tadını çıkarmalı, risk almalı, heyecan duymalıyız bence. Passenger koleksiyonumuz bizi yeni maceralara hazırlıyor” dedi.

Kısmet By Milka’nın bir yıldır Dubai’nin en gözde alışveriş merkezleri olan Dubai Mall ve Mall of the Emirates’te iki mağazası bulunuyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir