Taylor Swift kesenin ağzını açtı: Ekibine 5 milyon TL’lik hediye aldı

34 yaşındaki ABD’li şarkıcı Taylor Swift, pazar günü gerçekleşen 2024 Grammy Ödülleri’nde “Midnights” albümüyle Yılın Albümü ve En İyi Pop Vokal Albümü ödüllerini kazandı.

Müzik tarihine geçen şarkıcı, kesenin ağzını ekibi için açtı. Swift, 30’dan fazla insanın yer aldığı ekibine, Cartier mücevherleri ve Louis Vuitton çantaları gibi lüks hediyeler hazırladı. Hediyelerin toplam tutarı ise tam 4,9 milyon TL’ye (160 bin dolar) ulaştı.

Ekibinde danışmanlar, asistanlar, temsilciler ve yöneticilere lüks hediyeler alan ünlü şarkıcı, kadınlara 64 bin TL’lik (2.100 dolar) Cartier omuz çantalarını tercih etti.

Ayrıca 18K pembe altından yapılmış ve 76 bin TL (2.500 dolar) değerindeki Cartier d’Amour kolyeleri için de sipariş verdi. Bunun dışında tanesi 89 bin TL (2.900 dolar) olan Louis Vuitton çantalardan da aldı.


Erkekler için de fiyatı 76 bin TL (2500 dolar) seyahat çantaları tercih edildi.

Şarkıcıya yakın bir kaynak, “Taylor tarihi bir yıl geçirdi ve tarih yazdığı bir gecede, ekibinin ve işbirlikçilerinin sevgisine ve sürekli desteğine her zaman minnettar ve teşekkür ediyor. İnsanlar hediyeleri alırken çok duygulandılar. Herkes onları sevdi.” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir